{{ notification.message }}
Du zuikiai viena kulka [video]
MC DJ HHZ GL PR Žiūrovai Viso
dada 1 1 1 1
215
5
shotta 0 0 0 0
66
0
Teisėjų komentarai
2017.04.06 08:59
HDZ

Aš manau, jei bandai pašiepti priešininką jo stiliumi, tai derėtų tai skoningai galbūt atlikti ir idėti pastangų į subtilumą, nes tas aklas dergimasis tiesiog suėda tavo brangaus track'o laiko, o rezultato iš to praktiškai jokio. Shottos pirmuose vidutiniškuose versuose buvo porą cringy vietų bet manau tai atsveria paskutinis partas, kuriame pagaliau bent kažkiek atskleidžiama tema ir jau ne taip primityviai dėstoma kaip pastaruosiuose verse'suose. Dados išdėstyta istorija, nejučiomis mintyse bandant tai paversti į vaizdinius, išspaudžia nekontroliuojamą šypseną.... Belieka visą tai realizuoti animaciniais klipais ir gautųsi absoliučiai funky reikalas. Bendroj visumoj, kokybiškesnį bettlo gabalą padarė, temą labiau atskleidė, subtiliau smūgiavo, stipresnę emociją sukūrė ir du zuikius vienu šūviu nušovė Dada, +1 jam. P.S. man vienam atrodo kad dėl kažkokių gal techninių klaidų ar ko, toks jausmas, kad kai kurių pusfinalio gabalų pabaigos nukirptos? Nežinau ar upload'o klaida ar kur čia šuo pakastas.

2017.04.06 20:12
GON

Visiškai nužudė Dados įžvalgos apie žiūrėjimą ir šaudimą iš krūmų! Pritariu HDZ dėl Shotta tiesmukumo. Tikrai stipri vieta su pamėgdžiojimu, tik gaila ne iki galo pavystyta, Asmeniškai atskleidžiant temą Shotta pabaiga stipresnė, bet visumoj Dada istorija įtikino labiau, tad balsas jam. Plojimai abiems!

2017.04.07 08:15
Simas Hip-Hop.lt

Dada vienintėlis maksimum atskleidė temą per abu pusfinalius. Visos detalės aiškios ir tiksliai, netgi to video autorius būtų beveik galėjęs naudot gabalą kaip scenarijų, kai filmavo... Shottos repo istorijos pamokėlė taip pat patiko ir tikrai buvo įdomu klausyti. Tačiau Dada rado įdomesnį priėjimą ir už tai jam +1

2017.04.07 22:41
Paulius Despotin

Kaip beklausau, bet nerandu kažkokio kabinančio vaibo Shotos gabale. Tiek šitame tiek ankstesniuose. Na iš kitos pusės nėra didelių minusų jo repe, viskas tvarkingai, bet kažkokios saskambių ir intonacijų harmonijos tiesiog irgi nėra, viskas padrikai. Žvelgiant į lyrika - tas pats. Na tiesiog yra MC kurie prikausto ir išlaiko dėmesį ir kurie neprikausto ir neišlaiko dėmesio ir nieko nepadarysi. Kita vertus paskutinis Shotos partas galėtų būti išimtis tam ką parašiau. Tikrai geriausias jo išėjimas visame battle., yra kažkokia struktūra flow'e, bet, bet.._______ Na, o Dada - yra Dada, galima traukt kas antrą sakinį ir naudoti tai kaip mokomąją medžiagą Vilniaus Hip-Hopo Kolegijoje. Viskas ant tiek paprastai ir aiškiai, kad be jokios įtampos įsijungia vaizduotė ir tiesiog viskas matosiai tiesiai prieš akis tai apie ką repuoja. O repuoja irgi ne šiaip, o su nesveika fantazija ir išradingumu. Ironija ir sarkazmas aukščiausiame lygyje: "Tikėjausi riekės, o gavau visą kepalą", "Šaudai triušius juos stalkindamas iš krūmų", "O aš šoviau ir ištaškiau smegenis ir susigadino kailiai, kuriuos būčiau dovanojęs meilei. Visi būtų klausę ar čia Sabalas? - ne tai Rapolas!", Paminint keletą. Na, ir gale trumpa istorija apie tai, kokiu būdu Shotta galėtų nugalėt Dadą su nuvytusiais apmvemtais medžiais ko pasekoje jam truktų deguonies - yra tiesiog priceless. Būtent tai ir yra hip-hopas, o ne agresyvus šūdų mėtymasis, kaip gali pasirodyti jauniausiems šio muzikos žanro klausytojams. Užtikrintas +1 Dadai.

2017.04.09 08:54
MIRON

Dada ...padare manu darbus ...dabar tai jau batlas ...suptilej apsparde ....;) sekmes finale

2017.04.09 14:21
KASETA

Skirtingų lygų atstovai. Kova be intrigos. Laukiu, ką Dada finale parodys.

2017.04.09 18:06
Sania Banginis

Kadangi iš pradžių įsijungiau Dados gabalą, tai klausytis Shotta po to buvo sunku. Paulius šiaip viską gan dėtaliai išrašė. Man pagrindinė Rapolo problema - nuobodumas. Lyg ir stengiasi, dirba, bet... Nekabina ir sakyčiau tik laimingų atsitiktinumų deka pateko į pusfinalį. Mano balsas keliauja Dadai.

2017.04.09 20:17
Banjooz

Na ka, Dada, aishkiai, eina y finala. pas Shota iejimas keistas, neishdirbtas, lyg paskubeta ir shiek tiek atmestinai skamba. o battle tai svarvu