{{ notification.message }}
Broliai Kličko
Micro One
Selectaz
MC DJ HHZ GL PR Žiūrovai Viso
Micro One 0 1 0 0
235
2
Selectaz 1 0 1 1
198
3
Teisėjų komentarai
2017.02.20 15:16
HDZ

Iš kart pasakau, kad sunkiausiai apsispręsti buvo būtent šioje kovoje. Žinant Micro lygį ir galimybes, šiame etape mano nuomone paruošė praščiausią gabalą iš visų saviškių betle. Dvikova apylygė, nors Micro pasvaidė subtilesnių punch'ų, tačiau kiek labiau laimėti norėjo, namų darbus geriau paruošė bei įvairesnę techniką šiame round'e pademonstravo Selectaz, +1 jam. P.S. Nežinau kaip kitiem, bet mano nuomone priedainiai betluose nereikalingi. Tai žinoma nėra labai blogai, bet vardan betlo - kol tu vis hook'ini, priešininkas toliau tave pjausto iš galo, laiko švaistymas kitaip tariant, nuo kurio praščiau pasirodžius galima ir visiškai nukraujuoti. Čia tik asmeninis pastebėjimas į priekį.

2017.02.22 19:08
Paulius Despotin

Sunkus apsisprendimas, bet pritarčiau HDZ, kad jaučiasi, jog Micro kiek atmestinai pažvelgė į šį roundą. Kai MC tokio kalibro, kaip Micro, iš jo visada tikiesi daug, o šį kart nesukėle jokių emocijų. Būvimas favoritu dažnai būna labiau minusu nei pliusu. Šis atvejis būtent toks. Selektaz tikrai pasistenge ir sakyčiau šovė ties savo galimybių riba. To užteko, kad labai nežymia persvara savo +1 atiduočiau jam. Beje, gal dėl kalbos barjero, bet neivienas MC nepažvelgė į vieną iš Kličko iš jo oratorinių sugebejimų pusės.

2017.02.23 08:12
Simas Hip-Hop.lt

Kova, kur visi dar prieš kovą matė favoritą ir dalis žiūrovų matyt jau galėjo subalsuot iš anksto... O realybėje Micro prasčiausia kova, na o Selectas padarė geriau nei iki šiol. Čia sunku priimti sprendimą, nes kai klausai Micro tikrai žinai, kad jis gali geriau smūgiuot, kad yra techniškesnis MC, o čia visai neformoj kaip apšilime neįvertino priešininko gal (nors buvo ir gerų punchline)... Selectas geriau nei iki šiol, tačiau taip pat banguotai, nes pavyzdžiui tik pirmos minutės gale atlieka pirmus smūgius, paskui vėl pertrauka... tačiau netikėtai nuo 1:50 įsivažiuoja ir tą pusę minutės išnaudoja kaip reikalas (ta pusė minutės yra geriausia imant kovoje per abu). Taigi ilgai dvejodamas ir sukdamas abi kovas vėl ir vėl ir nerasdamas sprendimo, padariau taip, kad suskaičiavau man patikusius punchline abiejuose gabaluose. Vėl nepadėjo, nes gavosi 4:4 (nieko neišskirtinis apsivadinimas narkomanais nesiskaičiuoja, tačiau “kostiumas” ar vieta apie “SID” tikrai į temą). Todėl kadangi lygu, o taip būt negali ir kažkam tašką reikia duot – priėmiau sprendimą Micro +1. Tikiuosi jei išeis (o čia dar didelis klausimas) kitame etape nepatingės, atsigaus ir parodys daugiau. Jei lygiai taip pat pelnytai išeitų toliau Selectaz – labai norėčiau jį matyt kovoje su tokiu aštresniu pieštuku, kaip nuo 1:50 iki 2:25. Tai geriausia ką kovose esu girdėjęs iš Selecto pusės ir jei 2+ minutės būtų išlaikyta tokia kryptis – tai būtų verta ir finalinių kovų.

2017.02.23 22:49
Šarūnas P. Liutinskis

+1 keliauja Selektui, nes ne aš vienas pastebėjau kad Micro treckas susuktas paskubotai o ir žinant Roką, ir jo skillsus, tai toli gražu ne ką jis gali. Selectas stipresnis šiame raunde.

2017.02.25 23:30
KASETA

Selectaz po praeitos kovos padarė išvadas. Pradžia gal kiek vangi atrodė, bet antras partas - mane įtikino. Micro - solidžiai, bet šį kartą neparodė visko, ką gali. Taškas Selectui.

2017.02.26 08:19
MIRON

Labai norejau kad laimetu Micro ...be cia jis dar karta parode kad yra puikus ...ishkirtinis MC , bet tai ka jis irashe ne buvo pilnai battlas ...shaude aklai ...Selektaz velgi parode save tik ish geros puse ir tuo paciu pataike i battlo nuotaika ...mano balsas jam...

2017.02.26 12:51
Povilas Mptrys Ramoška

Žinau, kad po šitos kovos bus dvi nuomonės: ''Balsavo už vardą'' arba ''prastūmė draugelį''. Bet tikiuosi klausytojai suvoks, kad šitame raunde buvo nuspręsti kam atiduoti balsą. Mano balsas šįkart keliauja Selectui, nes žinau kiek Micro gali ir kiek Selectas pasistengė. Jei nežinočiau abiejų atlikėjų įrašų už betlo ribų, taip pat duočiau balsą Selectui, būtent todėl dabar taip atsižvelgdamas ir balsuoju, šiam raunde stipresnis mano nuomone Selectas.